خانه / ارسالی از خوانندگان / دانمارک ؛ کپنهاک – مراسم دعا ونیایش یاد وخاطره 30 هزارگل سرخ قتل عام شده درتابستان 67
دانمارک ؛ کپنهاک – مراسم دعا ونیایش یاد وخاطره 30 هزارگل سرخ قتل عام شده درتابستان 67

دانمارک ؛ کپنهاک – مراسم دعا ونیایش یاد وخاطره 30 هزارگل سرخ قتل عام شده درتابستان 67

روزشنبه ۱۵ اکتبر درراستای جنبش دادخواهی جمعی از هواداران سازمان مجاهدین خلق ایران درکپنهاک – دانمارک با برگزاری مراسم دعا ونیایش یاد وخاطره ۳۰ هزارگل سرخ قتل عام شده درتابستان ۶۷ بدست رژیم جلاد وضدبشری آخوندی را گرامی داشتند.

این مراسم دربزرگترین کلیسای دانمارک درمرکز شهر کپنهاک برگزار شد و نماینده ومعاون اسقف اعظم دانمارک طی سخنرانی خود ضمن حمایت ازجنبش دادخواهی موج اعدامها درایران را محکوم کرد.

سخنان نماینده و معاون اسقف اعظم دانمارک آقای آناس درتاریخ ۱۵ اکتبر۲۰۱۶ در بزرگترین کلیسای دانمارک درکپنهاک”

برادران وخواهران عزیزمقیم دانمارک و خطاب به ایرانیها درسرتاسرجهان
شما امروزبه بزرگترین کلیسای جامع دانمارک درکپنهاک  آمده اید تا از جوامع جهانی درخواست کنید و بخواهید به جنایت و قساوتی که دررابطه با نقض حقوق بشردرایران اتفاق افتاده ( ومیافتد)  توجه کند .
البته منظورشما بیشترتوجه به جنایتی است که درسال ۱۹۸۸ اتفاق افتاده است و آن قتل عام جنایتکارانه هزاران نفرروشنفکروشهروندان غیرنظامی میباشد ؛ که این پرونده  بهیچوجه وهرگز به عدالت ودادگاههای  عادلانه واقعا کشیده نشده است.
وهنوز هم شما شاهد انجام جنایت درایران هستید؛ دولتمردانی که درآن زمان انجام جنایت درقدرت بودند کماکان حکومت را دردست دارند وهمچنان به جنایاتشان ادامه میدهند.
ومتاسفانه جوامع جهانی دراین رابطه تحقیق لازم را نکرده است و این هدف شماست.
البته پشت این مساله وقتی شما به کلیسامیایید من باید بیشتر خودم را بشناسم که چکارمیکنم.
بدلیل اینکه وقتی شما به خدا اعتقاد دارید خواه یهودی یا مسیحی و یا مسلمان باشید ما همه اعتقاد داریم که نشانه ای از خدا هستیم ودررابطه با تک تک کارهای حقوق بشری فشاری است فردی که شما نباید هرگزاجازه بدهید که هیچگونه کارغیرعادلانه و نقض حقوق بشری برروی افراد بیگناه صورت پذیرد.
ما همیشه باید علیه این مساله اعتراض کنیم. باید بنام یک نفر این کاررا بکنیم وآن نام خداست.
خدایی که ما چه مسلمان و چه مسیحی و چه یهودی باشیم بهش اعتقاد داریم البته ما اعتقادهای گوناگون به خدا داریم ولی ما یک چهره متحد داریم و آن اینست که: خدایی هست ما را محافظت کند و این خدا از ما میخواهد که دیگران را جهت رسیدن به عدالت و صلح و بازسازی دوباره حمایت کنیم این همان واقعیت و دلیلی است که شما اینجا آمده اید و دراین رابطه من به شما خوش آمد میگویم.
متشکرم
لطفا همگی باهم بایستید تا با خدا نیایش کنیم ودعای خیروبرکت را بخوانیم….

20161016-139 20161016-1 20161016-2 20161016-5 20161016-3

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.bigtheme.ir ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رفتن به نوارابزار